Krościenko: Spotkania z lekarzem rodzinnym

Fot. 2017.05.26 21:29 / news / czytano 2666 / opinie 0

17 i 24 maja 2017 r. w Krościenku odbyły się spotkania z lekarzem rodzinnym. Zajęcia edukacyjne dotyczyły zagadnień związanych z profilaktyką typowych chorób wieku starszego oraz znaczenia aktywności fizycznej w wieku senioralnym.

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów ”Pieniny” z Krościenka od maja do sierpnia 2017 roku realizuje projekt pn: „ Aktywny i zdrowy senior”, który jest finansowany przez Województwo Małopolskie. Celem projektu jest zwiększenie komfortu życia osób po 50r. życia poprzez edukację prozdrowotną oraz zwiększenie aktywności ruchowej seniorów.
 
Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom seniorów zgodnie z harmonogramem projektu w dniu 17 i 24 maja 2017r. w Krościenku odbyły się  spotkania z lekarzem rodzinnym, a prowadziła je Pani Anna Sienkiewicz. Kolejne spotkania tym razem z dietetykiem zaplanowano na czerwiec 2017 roku.
 
Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego


Autor: Krystyna Kubik
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij