Krościenko: Wójt wskazuje winowajcę

Fot. 2019.03.06 21:38 / news / czytano 1964 / opinie 0

Velo Dunajec stał się gorącym tematem ostatnich tygodni zarówno w Ochotnicy Dolnej jak i w Krościenku n. D. A wszystko za sprawą lokalizacji kładki na Dunajcu, której budowa w Tylmanowej stanęła pod znakiem zapytania.

Odsyłam Państwa do artykułu mojego autorstwa, który powstał tuż po wizycie Marszałka Województwa Małopolskiego, pana Witolda Kozłowskiego, w Krościenku w dniu 4 lutego br. Podczas spotkania bardzo konkretnie została omówiona kwestia budowy dalszego odcinka Velo Dunajec. A właściwie problemów, jakie napotkał Inwestor, czyli Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie.  CAŁY ARTYKUŁ
 
W środę 6 marca podczas prac Gminnej Komisji Budżetowej oraz Komisji Rolnej pan Jan Dyda, wójt Krościenka, odpowiadał na pytania radnych dotyczące Velo. Powiedział wówczas publicznie, że winę za to, iż kładka nie powstanie w Krościenku, ponosi portal pieninyinfo.pl. A w szczególności tytuł artykułu, do którego wyżej Państwa odesłałam.

-  Doszły mnie słuchy, że artykuł wywołał furię, a sam tytuł sugerował, że chcemy zabrać kładkę Ochotnicy - komentował w rozmowie telefonicznej wójt. Przyznał, że dzisiaj ustosunkował się do pytań radnych o Velo.

Słowa pana wójta uważam za nieprawdziwe i mocno krzywdzące. Kwestia problemów z Velo w artykule jest przedstawiona w sposób merytoryczny, nie ma w nim żadnych nadinterpretacji, a sam tytuł jest tzw. pytaniem retorycznym, na co w rozmowie z panem wójtem zwróciłam uwagę. Ponadto uważam, że spotkanie samorządowców z Marszałkiem powinno było spowodować takie działania wójtów, aby o tę kładkę zawalczyć. Otrzymany czas dobrze wykorzystał wójt Ochotnicy Dolnej. Spychanie jakiejkolwiek odpowiedzialności za niepowodzenie inwestycji w Krościenku na portal jest w mojej ocenie mało profesjonalne.
 
Uważam, że w kwestii Velo zadbałam o dostarczenie pełnych i sprawdzonych informacji. Aby wymienić się poglądami i wyrobić sobie własne zdanie w sprawie Velo, zapraszam do dyskusji pod artykułem na facebookowej stronie portalu.
 
Serdecznie pozdrawiam Czytelników portalu
Magdalena Wojtarowicz
Autor: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij