Podziękowania dla uczestników Tylmanowskiej Rowerowej Masy Krytycznej

Fot. Pieninyinfo.pl 2015.07.28 22:23 / news / czytano 1880 / opinie 0

Poniżej publikujemy słowa podziękowania, które otrzymaliśmy od Organizatorów akcji z soboty 25. lipca br.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom naszej Tylmanowskiej Rowerowej Masy Krytycznej., Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w akcji protestacyjnej za wielkie zaangażowanie a w szczególności Tadeuszowi Królczykowi, Czesławowi Ligasowi, Stanisławowi Michałczakowi, Jackowi Noworolnikowi, Andrzejowi Rungerowi, Tomaszowi Filasowi, Maćkowi Mikołajczykowi, Lucynie Kozub oraz Robertowi Zielińskiemu za wielkie zaangażowanie.  BEZ WAS BY SIĘ TO NIE UDAŁO. Wójtowi Gminy Krościenko Janowi Dydzie  i  Wójtowi Stanisławowi Jurkowskiemu. Dziękuję strażakom z  OSP z Tylmanowej, Policji z Krościenka, członkom klubu Kolarskiego z Ochotnicy. 

Dziękuję za uczestnictwo politykom, z ust których padły deklaracje tak bardzo ważne dla nas. Padły już propozycje spotkań, na których mamy ustalić dalszy plan działania, dlatego będziemy kontynuować nasze starania o realizację postulatów.  Mam cichą nadzieję, że z takim zespołem radnych pokonamy wszelkie bariery. Dziękuję Zbyszkowi i jego rodzinie, bo to między innymi ze względu na nich zjechało się tak dużo mediów. Dziękuję dziennikarzom, za przybycie i pokazanie w TV, Radio, gazetach i w internecie naszych problemów związanych z opłakaną infrastrukturą  rowerową i naszych żądań. Na tym nie poprzestaniemy. Będziemy próbować „przebić” się ze ścieżką edukacyjną pieszo-rowerową przez rezerwat oraz dążyć do przyspieszenia remontu drogi wojewódzkiej na tym odcinku z uwzględnieniem pasa dla rowerzystów.
 
Franciszek Ziemianek
 
Zakończeniem Tylmanowskiej Rowerowej Masy Krytycznej był piknik charytatywny zorganizowany przez Komitet Społeczny ,,Razem dla Was". Członkami komitetu są:
Franciszek Ziemianek, 
Stanisław Michałczak, 
Czesław Ligas, 
Jacek Noworolnik
 
Dziękujemy wszystkim którzy wsparli naszą akcję:
  • Księżom z całej parafii Tylmanowej za pomoc w zorganizowaniu zbiórki przy kościele i udostępnienie nagłośnienia (ze zbiórki parafia uzbierała przy kościele prawie 13.200,00)
  • Orkiestrom z Ochotnicy Górnej, Królowa i Krościenka oraz z Tylmanowej
  • Związkowi Podhalan i Sołtysowi z Tylmanowej
  • Gospodyniom za przygotowania pysznych potraw
  • Wszystkim Firmom którzy wykazali się ogromną hojnością
  • Oraz wszystkim darczyńcom, którzy zawierzyli naszej uczciwości
Z naszej strony gwarantujemy, że CAŁA suma 36 147,16 zł została przekazana na konto Zbyszka na leczenie i rehabilitację. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim i za wszystko.
 
Członkowie Komitetu Społecznego ,,Razem dla Was"
Zdjęcia: Pieninyinfo.pl
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij