Pierwsza transmisja sesji na żywo - Krościenko z postępem

Fot. Magdalena Wojtarowicz 2015.01.29 20:07 / news / czytano 3234 / opinie 0

Dzisiaj, po raz pierwszy w historii, przeprowadzona została transmisja na żywo z sesji krościeńskiej Rady Gminy. Relację przeprowadził pracownik Urzędu Gminy.

Była to transmisja internetowa, którą można było oglądać na stronie urzędu. Dodatkowo obrady dostępne były dla zainteresowanych na nowej elektronicznej tablicy obok wejścia do urzędu. Na krościeńskim Rynku zgromadziła się liczna grupa mieszkańców. 

- Pomysł bardzo mi się podoba, i chociaż nie jestem mieszkańcem Krościenka stojąc dzisiaj obok, na przystanku autobusowym mogłem oglądać obrady. Zagospodarowałem swój czas wolny - żartuje jeden z oglądających pytany o to, czy pomysł z transmisją mu się spodobał.

- Transmisje "na żywo" z obrad Rady Gminy będą dostępne w dniach odbywania się sesji - zapewnia gminny informatyk - Ludwik Wolski.

Autor: Oprac. red.
Zdjęcia: Magdalena Wojtarowicz
Dodaj do:


reklama

reklama

Nasi Partnerzy
Gmina Ochotnica Dolna Zwizek Podhalan w Polsce Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy Moutain Touch
Polecane serwisy turystyczne
Pieniny Szczawnica Czorsztyn
Misja Pienińskiego Portalu Informacyjnego Pieninyinfo.pl;
Wspieranie turystyki, biznesu, edukacji, przedsięwzięć o charakterze sportowym, kulturalnym, prospołecznym, proekologicznym oraz podnoszenie poziomu i jakości wewnętrznej współpracy społeczności Pienin i najbliższych okolic.

Copyright © s.m.art since 2004
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie.X zamknij